Przechowywanie opon

Po wymianie ogumienia należy zabezpieczyć opony, aby służyły nam one równie dobrze w przyszłym sezonie. Warto zacząć od umycia opon, następnie należy je dobrze wysuszyć, a dopiero potem można schować do worków lub ustawić na stojaku.
Kolejno warto zadbać o odpowiednie przechowywanie opon. Miejsce, które będzie nam służyło do tego również jest ważne. Najlepszym jest suche, ciemne, zamknięte pomieszczenie. Idealna temperatura to około 10-20 stopni Celsjusza. Jeśli chodzi o podłoże, to najlepiej wyłożyć je kartonami lub deskami. Nie powinno składować się opon na betonie.
Przy składowaniu samych opon, bez felg nie wolno ich wieszać na hakach ani składować w stosie. Najlepsza jest jedynie pozycja pionowa z tym, że co kilka tygodni dobrze jest oponę obracać. Jeżeli mamy całe koła, to kładziemy jedno na drugim, stawiamy obok siebie albo wieszamy na hakach, lub specjalnym stojaku.

Korzyści z korzystania przechowalni w naszej firmie

Zostawiając opony na przechowywanie w firmie Gum-Tech możesz być pewny, że będą one prawidłowo przetrzymywane. Dodatkowo nie musisz się martwić, że zapomnisz ich zabrać na kolejną wymianę. My sami je przygotujemy. Komfort i wygoda klienta jest dla nas bardzo ważna.

Zapraszamy do skorzystania z naszej przechowalni opon. Więcej szczegółów w ofercie.


Oferta przechowywania opon