O nas, czyli najważniejsze informacje o firmie Gum-Tech

Działamy na rynku od 2010 roku. Jesteśmy wciąż rozwijającą się firmą, która z sezonu na sezon cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Możemy się pochwalić, że każdego roku z naszych usług korzysta więcej osób. Klienci wyjeżdżają od nas w pełni usatysfakcjonowani, z gwarancją bezpieczeństwa, dobrych usług i cen.

Firma Gum-Tech znajduje się w Katowicach Kostuchnie. Chętnie odwiedzają nas osoby mieszkające również w innych dzielnicach, takich jak Katowice Podlesie, Katowice Piotrowice, Katowice Zarzecze, Katowice Murcki, Katowice Ligota, a także Katowice Ochojec. Ponadto przyjeżdżają do nas klienci z miast sąsiadujących: Mikołowa, Tychów i wielu innych. Chcesz sprawdzić mapę dojazdu z Twojego miasta? Wejdź do zakładki kontakt.

Od marca 2018 roku wprowadzamy nowe udogodnienia dla naszych klientów. Będzie to możliwość płatności kartą oraz otrzymania faktury VAT na usługi.

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – piątek: 16:00-20:00
  • Sobota: 08:00-13:00 *

*Dotyczy wyłącznie sobót w sezonie na wymianę opon, a więc od około połowy marca do maja oraz od połowy października do grudnia.

Szanujemy naszych klientów i również tego oczekujemy od nich. Dlatego prosimy o punktualne przybycie na umówioną godzinę. Poruszanie się po Katowicach i okolicy szczególnie w godzinach szczytu może powodować opóźnienia. Jeśli wiesz, że się spóźnisz zadzwoń do nas. Pozwoli nam to lepiej zorganizować czas oraz ustalić godziny przyjazdów pozostałych klientów.

Jesteśmy również na Facebook’u

Polub profil firmy Gum-Tech na portalu Facebook i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami oraz ciekawymi artykułami na temat branży, a także o nas.


Zapraszamy do kontaktu!

O nas, czyli najważniejsze informacje o firmie Gum-Tech