Pokestop dostępny w naszej firmie

Coś dla fanów gry Pokemon go i motoryzacji!

    Czym jest pokestop?

Pokestop w firmie Gum-Tech w Katowicach

Jest to miejsce oznaczone na mapie gry niebieską ikoną, w którym będąc odpowiednio blisko, możemy znaleźć różne przydatne w grze przedmioty. W zależności od posiadanego przez nas poziomu w pokestopie możemy znaleźć różne rzeczy. Aby skorzystać z niego wystarczy znaleźć się w jego zasięgu. Nie ma potrzeby podchodzić bezpośrednio pod niego. Wystarczy odległość kilku metrów. Przejeżdżając samochodem pasażerom nie zawsze jednak uda się skorzystać.

Pokestop św FlorianGdy spełnimy powyższy warunek wystarczy przesunąć palcem po zdjęciu obiektu. Niektóre miejsca posiadają swoje opisy. Warto kliknąć w nagłówek i przeczytać więcej o miejscu, które oglądamy i z którego korzystamy. Pokestop, z którego można skorzystać w czasie wizyty w firmie Gum-Tech, to Święty Florian. Nie posiada żadnego opisu, jednak większość z nas kojarzy, że jest patronem strażaków, ale też hutników i koksowników,kominiarzy, garncarzy, piekarzy.

Pokestop i usługi mechaniczne w jednym czasiePo odebraniu nagród, na 5 minut pokestop zmienia kolor na fioletowy i w tym czasie nie mamy możliwości korzystania z niego. Po upływie tego czasu znów możemy losować. Warto wykorzystać chwilę przerwy na krótką rozmowę z naszymi pracownikami. Na temat motoryzacji wiedzą bardzo dużo, a o pokemonach chętnie posłuchają.

Zapraszamy wszystkich fanów gry, ale nie tylko do przyjazdu i skorzystania z naszych usług. W czasie gdy nasi pracownicy będą zajmować się państwa samochodem będzie możliwość zdobycia doświadczenia i nowych przedmiotów w grze Pokemon go. Jest to szansa jakiej nie daje żaden inny warsztat samochodowy.
Szczególnie teraz w wakacje, gdy dbamy o swój serwis klimatyzacji zachęcamy do wybrania naszych usług.
Proszę pamiętać, że świadczymy również inne usługi takie jak wulkanizacja, naprawy mechaniczne oraz sprzedaż opon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.


Pełna oferta